O NAS

BRUBECK SKI CLUB to coś więcej niż szkoła narciarska. To ludzie, dla których góry, narty i śnieg to sedno życia. Są wśród nas wykwalifikowani instruktorzy, doświadczeni organizatorzy, kreatywni animatorzy aktywnego białego szaleństwa. Łączy nas jedno – jesteśmy największymi pasjonatami i jednocześnie ekspertami w swoim fachu.
Skąd się wzięliśmy? Właśnie takich ludzi od niemal dekady skupia wokół siebie marka Brubeck. Jako producent odzieży termoaktywnej Brubeck przez lata zyskał pozycję lidera w branży. Specjaliści Brubecka, testując w praktyce każde nowe rozwiązanie technologiczne, doskonale wiedzą, jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo organizmu podczas aktywności w ekstremalnych warunkach. Dziś bazując na doświadczeniu Brubecka i potencjale związanych z nim ludzi, którzy zamiłowanie do sportu i outdooru mają we krwi, idziemy o krok dalej. Zadbamy o Wasz komfort i zdrowie nie tylko poprzez dostarczenie profesjonalnej odzieży termoaktywnej, ale też poprzez kompleksową organizację zimowej aktywności.
Główna baza BRUBECK SKI CLUB mieści się w Falcade – malowniczej miejscowości położonej w sercu włoskich Dolomitów. Przez cały sezon o wspaniałą atmosferę oraz bezpieczny i efektywny wypoczynek dba tam Paweł i Michał Sanetra – wyśmienici narciarze, co dzień służący gościom swoją radą na stoku. Pod ich czujnym okiem zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze miło spędzą czas na zimowym szaleństwie.

Dzięki bogatej sieci hoteli i pensjonatów tego znanego ośrodka narciarskiego możemy oferować noclegi precyzyjnie dobrane do Waszych potrzeb. Bliskość wyciągów, tras do narciarstwa biegowego, lodowiska i wypożyczalni sprzętu sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na miejscu stale służy pomocą nasza wykwalifikowana polska kadra szkoleniowa złożona z trenerów, instruktorów i byłych zawodników narciarstwa alpejskiego. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, dla początkujących, i dla wprawionych narciarzy, oferujemy szkolenia grupowe i indywidualne. Organizujemy profesjonalne zawody narciarskie, posiadamy własny pomiar czasu (foto celę), tyczki oraz możliwość blokowania tras FIS-owskich do zawodów i do treningów. Amatorów sprzętowych nowinek zapraszamy już wkrótce do spróbowania jazdy na doskonale przygotowanych nartach sandwichowych BLOSSOM – BRUBECK. Testy nart odbywać się będą raz w tygodniu przez cały sezon. Nasi instruktorzy pomagą dobrać długość i rodzaj nart.
Brubeck od lat wspiera narciarzy swoim doświadczeniem i pasją w dostarczaniu skutecznych rozwiązań termoaktywnych, które chronią i zapewniają komfort. Tę samą sprawdzoną, najwyższą jakość obsługi znajdziecie w BRUBECK SKI CLUB. Odkryjcie razem z nami smak zimowej przygody w Dolomitach!